جشن روز پدردر سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند و آنان که محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می مانند .
در آخرین روز های فصل زمستان سال 97 و مصادف با روز پدر و میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام پیش دبستان حضرت رقیه سلام الله علیها برنامه ای شاد و مفرح برای گرامی داشت  مقام پدر در تاریخ 26 اسفند برگزار کرد.
این برنامه در راستای ایجاد فضایی شاد و گذراندن یک روز خاطره انگیز برای دانش آموزان در کنار پدرانشان در نظر گرفته شد.
در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه دانش آموزان همراه پدرانشان وارد حیاط مدرسه شدند. بعد از جمع شدن جمعیت برنامه ی صبح گاهی طبق روال هر روز با همکاری دانش آموزان برگزار شد و با حضور پدران، شور مضاعفی برای دانش آموزان ایجاد شد. سوره ی کوثر وپس از آن دعای فرج به صورت هماهنگ قرائت شد. دانش آموزان شعری را که آماده کرده بودند در برنامه صبح گاه برای پدرانشان اجرا کردند.
مقدمات پذیرایی صبحانه در حیاط مدرسه در نظر گرفته شد و محیطی خوشایند برای میهمانان فراهم شد.
دانش آموزان کاردستی هایی که برای پدرانشان آماده کرده بودند از کلاس هایشان آوردند و پس از اجرای شعر پدر، آنها را به پدرانشان تقدیم کردند.
یکی از تجربه های شاد این روزهای بچه ها زنگ رغبت است که در این روز با حضور پدرانشان دو برابر شد.
مراکز رغبت علوم، هنر، ریاضی، مهارت های زندگی، نمایش خلاق و بازی های گروهی دایر بودند. به علاوه بازی فوتبال پدران در حیاط و با تشویق دانش آموزان برگزار شد.
در آخر و با خوردن زنگ رغبت مراسم پایان یافت و با شیرینی و چای از میهمانان پذیرایی شد.
روزی خاطره انگیز و به یادماندنی با حضور پدران عزیز در پیش دبستان و چه لحظات نابی را در کنار پدران و دخترانمان تجربه کردیم. خدا را شاکریم که توفیق رقم زدن خاطراتی خوشایند برای خانواده ها را داریم.
   1397/12/28 11:20